У Полтаві на «круглому столі» обговорили питання розвитку громадянського суспільства

Сьогодні у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені Остроградського відбулося засідання «круглого столу», на якому обговорили питаннярозвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики. У заході взяли участь заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко, голова Громадської ради при ОДА Володимир Голуб, представники громадськості.

  • Нам вдалося налагодити співпрацю з громадськістю на конструктивному рівні, - відзначив звертаючись до присутніх Валерій Пархоменко. – Приємним є той факт, що робота Громадської ради при облдержадміністрації визнана всеукраїнськими структурами однією із кращих в державі. Обласна влада перед тим, як прийняти рішення з важливого питання, завжди проводить консультації з Громадською радою. Впевнений, що лише таким чином можна виконатизавдання Президента України Віктора Януковича щодо розвитку громадянського суспільства.

За словами Валерія Пархоменка,Громадська рада при ОДА включає 100 осіб та 28 громадських рад при райдержадміністраціях та міськвиконкомах. Загалом до складів цих дорадчих органів увійшли 477 членів громадських організацій.

  • Обласна влада сьогодні розуміє важливість співпраці з громадськістю,- зазначив Володимир Голуб. - За розпорядженням Олександра Удовіченка, члени Громадської ради введені в колегії всіх департаментів і управлінь, які існують при облдержадміністрації. А голова Громадської ради введений безпосередньо в колегію облдержадміністрації. Це дає нам широкі можливості для плідної співпраці, внаслідок чого ми ефективно вирішуємо проблемні питання.

Володимир Голуб висловив переконання, що співпраця обласної влади та громадськості в подальшому лише розширюватиметься.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов