Зробити крок до зламу стереотипів

  Сьогодні в ОКІА «Новини Полтавщини» відбулася прес-конференція заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Валерія Пархоменка та голови громадської організації «Клуб «Квітень» Євгенія Аничина, на тему реалізації проекту «Крок назустріч» з питань профілактики наркоманії у молодіжному середовищі.

Накоманія – це проблема всього суспільства, - відзначив Валерій Пархоменко.- Люди, які потрапили у цю залежність – це також люди. Вони громадяни нашої держави. І наше завдання - зробити все, щоб таке ганебне явище, як наркоманія, не поширювалося, а люди, що потрапили в цю залежність, мали можливість адаптуватися до активного життя в суспільстві. Дитина, чи доросла людина повинна розуміти, що наркотики – це крок у нікуди, втрата особистості, а значить майбутнього і такого робити не можна. Все це повинно сприйматися на рівні свідомості. Кожна людина обирає для себе певні пріоритети, чим вона повинна займатися і що роботи. Наші діти та молодь повинні мати майбутнє без наркотиків. Просвітницьку кампанію «Крок назустріч» «Клуб «Квітень» проводить за активної підтримки відділу сім'ї та молоді облдержадміністрації, в рамках реалізації на Полтавщині завдань Президента України Віктора Януковича щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики.

У ході кампанії передбачено провести цілу низку заходів: «круглі столи», акції, підготовку матеріалів для ЗМІ та всебічне висвітлення проблеми наркоманії.

Також Валерій Пархоменко і Євгеній Аничин запросили журналістів долучитися до акції та зробити крок назустріч наркозалежним людям, а саме спробувати зламати стереотипи, які існують у суспільстві.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов