Валерій Пархоменко розповів на прес-конференції про роботу Громадської ради при облдержадміністрації

 Сьогодні в ОКІА «Новини Полтавщини» відбулася прес-конференція заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Валерія Пархоменка на тему розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики у Полтавській області.

На Полтавщині робота з громадськістю здійснюється відповідно до Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, затвердженої Указом Президента Віктора Януковича, - повідомив журналістам Валерій Пахоменко. - В області утворено Громадську раду при облдержадміністрації у складі 100 осіб та 28 громадських рад при райдержадміністраціях та міськвиконкомах. Загалом до складів цих дорадчих органів увійшли 477 членів громадських організацій. Голову Громадської ради при облдержадміністрації Володимира Голуба включено до складу колегії облдержадміністрації, голів громадських рад при райдержадміністраціях до складів колегій райдержадміністрацій.

За словами Валерія Пархоменка, на сьогодні діють 8 постійних комісій Громадської ради при облдержадміністрації, проведено робочі зустрічі членів профільних комісій Громадської ради з заступниками голови облдержадміністрації, налагоджено співпрацю профільних комісій зі структурними підрозділами облдержадміністрації та постійними комісіями обласної ради. Відбулося 6 засідань Громадської ради при облдержадміністрації, де розглянуто загалом 21 різногалузеве питання. Зокрема, стан незаконного обігу наркотичних засобів в області та заходи по запобіганню розповсюдження наркотиків серед населення, про Концепцію реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні,обговорення Програми реформування житлово-комунального господарства в Полтавській області, стан та перспективи становлення християнства в Україні, проблеми енергозбереження та шляхи їх вирішення в області, стан та проблеми освіти в області та шляхи їх розв'язання, про підсумки соціально-економічного розвитку та виконання бюджету області за І півріччя 2013р, про цінову ситуацію в регіоні, ВВП та справедливість його розподілу, проблеми охорони довкілля, стан та перспективи розвитку агропромислового комплексу Полтавської області, шляхи збереження родючості чорноземів Полтавщини, суспільні чинники забезпечення соціально-економічного розвитку сільських територій тощо.

Усі засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбуваються за участі керівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Засідання громадських рад при райдержадміністраціях, міськвиконкомах відбуваються також за участі представників органів влади, при яких створені громадські ради.

Діяльність громадських рад широко висвітлюється на сайтах облдержадміністрацій та райдержадміністрацій, в Інтернет – просторі. Члени громадських рад постійно виступають у ефірах радіо-телепрограм з власної ініціативи, маючи вільний доступ до інформаційних ресурсів, а також на запрошення редакцій.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов