У Полтаві відкрили недільну вірменську школу

  У Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Олеся Гончара відбувся обласний вірменський форум «Україна – територія толерантності».

На заході, який символічно провели напередодні Дня толерантності, оголосили про відкриття вірменської недільної школи на Полтавщині.

Вірменська громада є однією із найчисельніших серед нацменшин, які проживають у Полтавській області.

Під час форуму відзначалося, що нині до громадської роботи, спрямованої на збереження історичної культури вірменів та підтримку їхніх традицій, долучається дедалі більше молодих людей.

У свою чергу влада створює всі умови, аби різні національності на території держави почувалися комфортно, зазначив начальник управління культури облдержадміністрації Геннадій Фасій.

Ми проводимо постійну роботу із забезпечення міжнаціонального миру та злагоди на території області, – зазначив звертаючись до присутніх Геннадій Фасій. - Як наголошує Президент України Віктор Янукович, Україна є поліетнічною та багатоконфесійною державою, в якій гармонійно співіснують і вільно розвиваються сформовані століттями національна самобутність, культурна різноманітність, релігійна терпимість.

Про діяльність вірменської общини в Полтавській області розповідала низка стендів, яку демонстрували в бібліотеці.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов