Полтавська міськрада встановила нові ціни на харчування у дитячих садках

Починаючи із січня розмір плати за харчування дошкільнят, яких у сім’ях виховується троє і більше, буде зменшена на 50 відсотків.

Міська рада Полтави своїм рішенням затвердила нові ціни на харчування дітей у шкільних та позашкільних навчальних закладах міста.

Починаючи з першого дня 2014 року вартість харчування однієї дитини на день у дошкільних навчальних закладах та навчально-виховних комплексах буде складати:

Режим роботи, годиниВартість харчування однієї дитини в день, грн.
Ясельні групи
10,5 — 128,00
2410,00
Дошкільні групи
10,5 — 1210,00
2412,00

Вартість харчування однієї дитини на день для дошкільних навчальних закладів компенсуючого типу, які мають санаторні та спеціальні групи корекції фізичного або розумового розвитку, та дітей, які знаходяться на диспансерному обліку в облтубдиспансері, буде складати:

Режим роботи, годиниВартість харчування однієї дитини в день, грн.
Ясельні групи
10,5 — 128,50
2410,50
Дошкільні групи
10,5 — 1210,50
2412,50

Окрім цього зменшать розмір плати на 50% для батьків, у сім’ях яких виховується троє і більше дітей  (за наявності довідки про склад сім’ї).

Від плати за харчування дитини у дитячих садках звільняються:

— батьки або особи, які їх замінюють, у сім’ях, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється законом про Державний бюджет України;

— діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях;

— батьки  і діти, потерпілі  від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (за наявності відповідних  посвідчень);

— діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків;

— батьки дітей, що відвідують санаторні та спеціальні групи дошкільних навчальних закладів компенсуючого типу і потребують корекції фізичного або розумового розвитку, знаходяться на диспансерному обліку в облтубдиспансері.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов