Колеги вбитої у Полтаві Людмили Мішиної розповіли про її стосунки з чоловіком

Людимила Мішина, яка зниклау Полтаві 5 листопада, була вбита власним чоловіком. Колеги у це вірити відмовляються.

Співробітниця Людмили Ірина розповідає, що про сварки у сім’ї ніколи не чула.

– Я не була знайома з її чоловіком до того, як Людмила зникла. Про нього Люда теж рідко розповідала. Але можна сказати, що завжди підносила його до небес, боготворила. Після роботи одразу поспішала додому, усю себе віддавала родині.

У день зникнення колеги через сестру вбитої дізналися номер чоловіка.

– Подзвонила і запитала, коли востаннє спілкувався з Людмилою. Сказав, що в обідню перерву говорив із нею по телефону, – продовжує Ірина.

У Людмили Мішиної залишилася донька. Цього року дівчинка пішла до першого класу.

Нагадаємо, що у прес-службі УМВС підтвердили інформацію, що чоловік Людимили зізнався у її вбивстві і вказав на місце, де закопав тіло.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов