На Полтавщині роблять доступною соціальну інфраструктуру для людей з обмеженими фізичними можливостями

Виконуючи Указ Президента України «Про заходи щодо розв'язання актуальних проблем осіб з обмеженими фізичними можливостями», питання забезпеченості людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення умовами доступності до об’єктів оточуючого середовища і зокрема соціальної інфраструктури розглянуте на розширеному засіданні колегії управління містобудування та архітектури облдержадміністрації під головуванням головного архітектора області Ю.О.Петрука.

Як повідомлено на колегії, за підсумками Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України у розрізі регіонів України рівень доступності будівель і установ соціального захисту населення Полтавської області визначений як найбільш доступний для інвалідів та маломобільних категорій населення.

За участі місцевих комітетів доступності та представників громадських організацій інвалідів в області здійснюється аудиторська перевірка умов доступності пристосованих будівель і споруд. На сьогодні адаптовано понад 250 об’єктів серед яких обласні і районні заклади охорони здоров’я; транспортної інфраструктури, зв’язку, освітянських закладів та житлово-комунального призначення.

За результатами наради дані доручення, рекомендації та настанови щодо продовження аудиту, що має сприяти позитивним зрушенням і створенню у суспільстві рівних можливостей для реалізації життєвих потреб осіб з вадами здоров’я та усуненню перешкод на шляху до їх повноправної участі в усіх сферах життя.Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов