Працівники Козельщинського РП КВІ провели для школярів лекцію на тему «Правове життя дітей в Україні»

 Днями, інспектором Козельщинського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області Іриною Жадан, спільно з представником Козельщинського районного центру у справах сім’ї, дітей та молоді Юлією Колісніченко та дільничним інспектором міліції Козельщинського РВ УМВС області Сергієм Безручко з учнями 9-11 класів Пригарівської загальноосвітньої школи було проведено лекцію на тему: «Правове життя дітей в Україні».

У ході лекції дітям розповіли про основні права й обов’язки, які вони повинні виконувати, про види покарань, що можуть бути застосовані до осіб, які вчинили той чи інший злочин, в тому числі й до неповнолітніх, а також наголосили на найнеобхідніших правилах життя в суспільстві, які в подальшому допоможуть стати повноцінною, самодостатньою, правовою особистістю.

Під час виступу лектори надали вичерпні відповіді на запитання учнів, а також наголосили на найважливішому - незнання закону не звільняє від відповідальності.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов