На базі Чорнухинської дитячо-юнацької спортивної школи створено Раду по профілактиці правопорушень серед учнів школи

   Нещодавно на базі Чорнухинської дитячо-юнацької спортивної школи за участю старшого інспектора Чорнухинського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області Анатолія Міщенка відбулося засідання установчої Ради по профілактиці правопорушень серед учнів школи.

На засіданні було затверджено склад та план роботи Ради профілактики на 2013-2014 навчальний рік, а також обговорено заходи щодо профілактики правопорушень.

Основною метою створення Ради профілактики правопорушень серед учнів позашкільних закладів є облік учнів схильних до порушень дисципліни та порядку, режимних правил поведінки; до агресивної, не толерантної поведінки у школі, поза школою, у позаурочний час, у спілкуванні з оточенням; розробка та здійснення програми діяльності з профілактики та попередження правопорушень серед неповнолітніх. Особливо це стосується тих, хто перебуває на внутрішньошкільному обліку та на обліку у правоохоронних органах. Також Рада профілактики розповсюджує та пропагує правові знання серед неповнолітніх із метою виховання правової культури та свідомості, законослухняності, дисциплінованості; утворення у шкільному закладі атмосфери неприпустимості до будь-яких проявів антигромадської, протиправної поведінки.

Також в ході заходу було обговорено питання щодо залучення до даної роботи органів учнівського самоврядування та зайнятості дітей з проблемних сімей у гуртках дитячо-юнацької спортивної школи.

Створення даної Ради в подальшому буде сприяти вирішенню питань пов’язаних з профілактикою правопорушень серед підлітків та створенню відповідних умов протидії повторної та рецидивної злочинності серед дітей.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов