Рятувальники розповідали полтавцям правила пожежної безпеки

6 листопада співробітники Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області спільно з представниками ЗМІ та соціальної служби, провели агітаційно-профілактичну роботу щодо попередження виникнення пожеж у побуті.

Відвідавши мешканців Октябрського району м. Полтава, рятувальники роз’яснювали громадянам правила пожежної безпеки. На прикладі конкретних будинків давали поради, що потрібно зробити аби убезпечити помешкання. Особлива увага приділялася самотнім людям, людям похилого віку та багатодітним родинам. Щоб корисна інформація завжди була під рукою, рятувальники роздавали людям тематичні листівки, які містять інформацію про причини виникнення пожеж та як потрібно діяти у разі виникнення надзвичайної події.

«Багато пожеж у побуті виникає через людську недбалість, неуважність та нехтування правилами пожежної безпеки», - зазначають фахівці Управління.

Під час спілкування із рятувальниками, громадяни обіцяли у найкоротші терміни виправити вказані недоліки, які можуть призвести до пожежі. Як засвідчив рейд, не усі господарі будинків, де є газове чи пічне опалення, приділяють належну увагу пожежній безпеці. Також, розповсюдженим явищем є перевантаження електромережі у квартирах.

Необхідно зауважити, що профілактична робота, яка проводиться відповідно до реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону, триває постійно.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки. Постійно слідкуйте за станом опалювальних печей та димарів, своєчасно їх ремонтуйте. Слідкуйте за справністю електричних мереж. Не залишайте без нагляду увімкнені телевізори та інші електропобутові прилади. Будьте обережні при палінні та використанні відкритого вогню на горищах, в підвалах, сараях та інших підсобних приміщеннях.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов