Валерій Пархоменко взяв участь у науково-практичній конференції у Лохвицькій гімназії

5 листопада   заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко відвідав з робочим візитом Лохвицький район. Там він відвідав Лохвицьку гімназію № 1, у якій навчається 650 учнів. Учні провели для нього екскурсію та розповіли про історичне минуле Лохвиччини. В тому числі - про вірменський легіон та трагедію єврейського народу в роки Великої Вітчизняної війни.

Валерій Пархоменко взяв участь у науково-практичній конференції для учнів старших класів за темою: «Роль єврейської общини в історії Лохвиччини».

  • Ви повинні добре знати історію своєї країни,- сказав він, звертаючись до присутніх,- та пам’ятати, що мир на землі відвойовували воїни-визволителі різних національностей. Сьогодні Президент України Віктор Янукович одним із завдань ставить зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин, що сприятиме зміцненню миру та злагоди у нашому суспільстві.

Також у ході зустрічі вчителі гімназії продемонстрували в роботі надсучасну мультимедійну дошку. Завдяки педагогічному колективу школа отримала обладнання для 5-ти кабінетів, куди входять: проектори, інтерактивні дошки, 30 нетбуків і 30 планшетів для роботи учнів, 12 ноутбуків для вчителів, обладнання для цифрових лабораторій, а у закладі налагоджено бездротову мережу WI-FI.

Валерій Пархоменко також взяв участь в урочистому відкритті дошкільного навчального закладу «Веселка» на базі загальноосвітньої місцевої школи І-ІІ ступенів у селі Васильки.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов