Пара з США подарує щасливе життя двом полтавським сиротам

В се життя людина проводить у пошуках щастя. Дехто вирушає в далекі подорожі, інші все життя присвячують роботі. Та рано чи пізно всі вони розуміють, що справжнє щастя може подарувати лише дитячий сміх, який лунатиме в їхньому домі.

Так вже декілька неділь у нашому місті в Еміграційному відділі Ленінського району, що знаходиться за адресою пров. Рибальський 16а, проводиться процедура усиновлення двох підлітків із дитячого будинку з діагнозом ВІЛ-інфікованих. Нове життя дітям вирішила подарувати пара з США. Ніяких відомостей про батьків, як і сиріт, дізнатись не вдалося. Але відомо, що це вже немолода пара, яка особисто приїхала до Полтави, щоб оформити всі документи та забрати хлопчика і дівчинку до їхнього нового дому в Америці.

Хоча усиновлення тривалий процес, проте здолавши всі перепони, життя набуває нового сенсу, люди знаходять найважливіше дитячу і батьківську любов.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов