Микола Перепелиця: «Взаємовідносини між національними меншинами та корінним населенням на Полтавщині спокійні й доброзичливі»

За Всеукраїнським переписом населення 2001 року в Полтавській області проживали представники більше 100 національностей. Нині зареєстровано 41 недержавне утворення за національною ознакою. Про це повідомив під час виїзної наради директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Микола Перепелиця:

- Взаємовідносини між національними меншинами та корінним населенням загалом спокійні, доброзичливі. В області відсутні расистсько-налаштовані, легалізовані угрупування, які б намагалися розпалити міжнаціональну ворожнечу, втягти етнічні групи в міжнаціональний конфлікт. Разом з тим, мають місце поодинокі факти нанесення на будинки антисемітських та профашистських написів. Тому подібні заходи відіграють значну роль у формуванні толерантності до представників інших національностей та культур, а це одна із запорук того, що в країні пануватиме громадянська злагода і взаєморозуміння, як на цьому наголошує Президент України Віктор Янукович.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов