Полтавська область: рятувальники запросили першокласників до пожежно-рятувальної частини

4 листопада співробітники Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області для першокласників Миргородської гімназії імені Т. Шевченка, провели пізнавальну екскурсію по 17-й Державній пожежно-рятувальній частині. Така робота проводиться з метою зменшити кількість пожеж у побуті через людський фактор та відповідно до реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо всебічного розвитку кожної дитини.

Рятувальники показали школярам побут вогнеборців, технічне обладнання та спеціальні автомобілі, які допомагають ліквідовувати наслідки надзвичайних подій, що виникають у районі.

Особливу цікавість у дітей викликало захисне спорядження співробітників Служби. Хлопці та дівчата мали змогу не лише потримати у руках засоби захисту, але й приміряти елементи бойового спорядження рятувальників. Дітям продемонстрували усю ланку оперативно-рятувальної служби: від прийому дзвінків громадян, які потребують допомоги, до виїзду чергового відділення на ліквідацію надзвичайної події.

Також, у доступній формі дітлахам розповіли про правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.

Треба зауважити, що інформаційно-профілактична робота з учнями навчальних закладів Миргородського району ведеться постійно, а тому, незабаром у гості до рятувальників завітають школярі й з інших класів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов