Полтавська молодь підтримує євроінтеграційний напрямок України

Сьогодні у Полтаві провели флеш-моб “YES ЄС”, спрямований на підвищення обізнаності населення України щодо підписання асоцації з ЄС. Більше півсотні молодих людей зібралися біля Білої Альтанки тримаючи в руках плакати з написами «Молодь за Європу-молодь за ЄС!». Потім, організованою колоною, з вигуками “YES ЄС”, пройшли від Соборного майдану до Театральної площі. Після цього учасники флеш-мобу зв’язали прапори ЄС та України, як символ єдності.

За словами організаторів флеш-мобу такі заходи проходять по всій Україні. Вони запевнили , що в Полтаві акцію проводять не вперше і не в останнє.

“Захід спрямований на те, щоб привернути увагу української молоді до процесу євроінтеграції України. Адже зараз вирішується доля нашої країни. Сьогодні ми покажемо, що молодь Полтави за те, щоб Україна ввійшла до числа країн Європейського Союзу. Адже ЄС дає багато масштабних проектів для реалізації України, як базової європейської нації та її економічного розвитку. Українська молодь завжди була і залишається рішучою силою у процесах такого роду”, - сказав учасник Полтавської міської організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Молоді регіони” Андрій Кметь.

Як зазначив студент ПУЕТу Євген Шестаков, це гарна нагода показати, що молодь за підписання асоціації між ЄС та Україною. Це дасть можливість українцям подорожувати без віз.

Учасниця флеш-мобу Тетяна Підлепич побачила оголошення про цю акцію у соціальній мережі і вирішила долучитися до неї:

“Мені це сподобалося, я вирішила приєднатися. Молодь повинна показувати, що вона хоче і чого прагне, бо молодь – це майбутнє України. Я вважаю, що Україна повинна приєднатися до ЄС. Це покращить рівень нашого життя, зменшиться корупція, подорожуватимемо без віз”, - розповіла Тетяна.

Організаторами акції виступила Полтавська міська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Молоді регіони”.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов