Близько дев'яти сотень танцювальних дуетів з'їхалися до Полтави

У місті розпочалися міжнародні змагання зі спортивного танцю

Сьогодні, 2 листопада у великій залі міського будинку культури проходять відкриті міжнародні змагання зі спортивного бального танцю «Полтавський трофей-2013». Найсильніші танцювальні пари та аматори, у яких ще все попереду, змагаються за нагороди у восьми категоріях.

— Коли я ще вчився в інституті, то було бажання танцювати, але в студентські роки завжди не вистачало часу, — розповів Валерій Пархоменко, заступник голови — керівник апарату обласної державної адміністрації. — Що ж стосується сьогоднішніх змагань, то Полтава приймає пари з України, Росії та Білорусії. Турнір найвищого рівня, на якому можна побачити нашу талановиту молодь, за якою наше з вами майбутнє.

Наймолодшим учасникам змагань три роки, а найстаршим вже за 35.

— В Полтаві такий масштабний конкурс проходить вперше, — розповіли організатори. — В змаганнях беруть участь діти з трьох країн. Україна представлена танцівниками з понад десяти регіонів. За попередньою заявкою було заявлено близько дев'яти сотень дуетів. Самі змагання складаються з кількох відбіркових етапів, переможці яких змагаються вже у фіналі. Бальний танцювальний спорт досить розвинутий у нас в країні. Переможці будуть визначатися у восьми категоріях.

Змагання триватимуть цілий день.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов