Дата народження Клеопатри — 02 Листопада 69 р. до н.э. (2082 р. тому)

«Добре бажання вибачає і погане виконання»

— Вільям Шекспір (Антоній і Клеопатра)

Велика цариця Клеопатра правила Єгиптом цілих 22 роки. Спочатку вона робила це зі своїми чоловіками, але потім набула статусу незалежної цариці. Зовнішність Клеопатри була неканонічною в той час, але це не завадило цариці стати іконою для багатьох прихильників і музою для багатьох митців. Крім того, навіть зараз про Клеопатру знімають фільми, поклоняючись її красі.

Народилася майбутня цариця Єгипту 2 листопада 69 року до нашої ери. Як припускають історики, її рідним містом була Александрія. Батько Клеопатри Птолемей заповідав трон їй та її брату, з яким вона повинна була укласти шлюб - того вимагали звичаї.

«Тепер я можу робити одне з трьох: робити те, що хочу, робити те, що повинна, або нічого не робити, а просто сидіти і думати»

— Клеопатра

У 51 році до нашої ери чоловік Клеопатри вмирає, а її другим чоловіком стає молодший брат Птолемей XIII. Йому тоді було всього 9 років. Подружжя сильно посварилося, і Клеопатра зібрала військо проти чоловіка, втікши до Сирії.

Протистояння намагався уникнути Гай Юлій Цезар. Але Клеопатра домоглася свого: Птолемей загинув, а вона стала одноосібною правителькою Єгипту, навіть незважаючи на свої наступні шлюби.

Точна дата смерті Клеопатри не відома. Існує версія, що Клеопатра покінчила з собою, отруївшись від укусу безлічі змій.

«В моих глазах ты видел вечность.. Блаженством был изгиб бровей»

— Вільям Шекспір (Антоній і Клеопатра)

Дата народження — 02 Листопада 69 р. до н.э. (2082 р. тому)
Знак зодіаку — СКОРПІОН
Дата смерті — 12 Серпня 30 р. до н.э. (2043 р. тому)
На момент смерті було — 38 р.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов