На Хорольщині відкрили два нових дитсадки

Сьогодні у Хорольському районі відкрили одразу два реконструйованих та оновлених дитячих дошкільних заклади –  на території Петрівської та Хильківської  сільських рад.

Численна громада відзначала урочистостями ці події у селах.

Голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко, який сьогодні перебуває у Хорольському районі з робочим візитом, подякував усім, хто приклав зусиль, щоб нові сільські дитсадки запрацювали.

«Виконавча влада Хорольського району послідовно працює над реалізацією Програми Президента України „Заможне суспільство, конкурентноздатна економіка, ефективна влада“, над виконанням нових соціальних ініціатив Глави держави. Відкриваючи нові дитячі садочки, ми збільшуємо відсоток охоплення дітей дошкільною освітою і наполегливо працюємо над тим, щоб вільний доступ до якісної освіти мали не лише з міст та райцентрів, а й віддалених сіл», – сказав Удовіченко.

З найкращими побажаннями до громади звернувся перший заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Онищенко.

Як зазначив голова Хорольської РДА  Сергій Полупан, нові дитсадки запрацювали у відремонтованих приміщеннях шкіл, оскільки садочки в Петрівці та Хильківці хоч і були, але перебували в типових, старих, аварійних будівлях, що вкрай  потребували оновлення.

«У  результаті проведені роботи з реконструкції частини шкільних приміщень, і з нового навчального року нові дитячі садочки гостинно відкривають двері для своїх вихованців», – наголосив Полупан.

Крім названих, цього року на Хорольщині запланували відкрити ще  два дошкільних навчальних заклади: у Березняківській  і Староаврамівській сільських радах.

Нині у районі  діють 19 дитячих садочків.  Рівень охоплення дошкільною освітою складає 77%. 

10 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов