Школярі Полтавщини на конкурсі-захисті робіт МАН піднялися в рейтингу на 7 місць

У цьому році на конкурсі-захисті робіт учасників МАН Полтавська область з 14 рейтингового місця по Україні  піднялася на 7.

Про це повідомив заступник голови Полтавської ОДА Олександр Коваль у прямому ефірі на ОДТРК «Лтава».

«Це значний ривок вперед для нашої області. Нові соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» передбачають як одне із найважливіших завдань – робота з  обдарованими, талановитими дітьми. На Полтавщині питання раннього виявлення та навчання талановитої молоді є одним з пріоритетних у системі освіти», – зазначив Олександр Коваль.

За його словами,  високі результати в обласному та всеукраїнському етапах МАН продемонстрували учні міст Полтави, Лубен, Комсомольська, Великобагачанського, Семенівського, Карлівського районів.

Для роботи з творчо обдарованою учнівською молоддю в області  діють 31 гімназія, 9 ліцеїв, 1 колегіум системи освіти в м. Кременчуці (ЗОШ №25) та колегіум системи культури в смт Опішня. В них навчається більше 26 тис. учнів.

9 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов