Жодна дитина, яка йде до першого класу з малозабезпечених сімей не залишиться без уваги

Підготовка дітей із соціально незахищених категорій до нового навчального року стала темою прес-конференції заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Валерія Пархоменка.

 - З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» обласна влада щорічно на початку осені організовує обстеження умов проживання багатодітних сімей, готовність дітей до навчального року та осінньо-зимового періоду, - зазначив Валерій Пархоменко. – Всього на території Полтавщини мешкає 6 тисяч 878 багатодітних родин, де виховується 21779 дітей. На обліку центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді перебуває 2 тисячі 979 родин, які опинилися в складних життєвих обставинах і в яких налічується 3218 дітей шкільного віку.

В області триває акція «Школярик», в ході якої діти отримують канцелярські товари, шкільний та сезонний одяг.

- Жодна дитина, яка йде до першого класу з малозабезпечених сімей не залишиться без уваги та подарунка, - підкреслив Валерій Пархоменко.

10 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов