Освітні заклади області готові до навчального року на 100%

Питанню підготовки освітніх закладів Полтавщини до нового навчального року присвятив свою прес-конференцію заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко.

- На виконання доручень Президента України Віктора Януковича щодо модернізації освіти та підготовки до нового навчального року ми робимо все можливе, щоб діти отримали якісну освіту, - зазначив посадовець.

На 1 вересня в області передбачається функціонування 609 дошкільних навчальних закладів, у яких виховуватиметься майже 45,6 тисяч дітей. Працюватимуть 702 школи, контингент учнів – 125,4 тисяч.

В області майже половина шкіл малокомплектні, їх потужність використовується на третину. Тому, важливим питанням є оптимізація. Її, наголосив Валерій Пархоменко, слід здійснювати виважено і лише за згодою територіальних громад, щоб не допустити конфліктних ситуацій.

Важливе завдання – забезпечити рівний доступ до якісної освіти дітям на селі, шляхом їх підвезення до місця навчання і додому. За роки дії Державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус» у Полтавській області придбано 287 шкільних автобусів, з них за кошти держбюджету поставлено – 127 автобусів; за місцеві кошти – 160. За кошти держбюджету, до початку нового навчального року, поставлено в область 30 шкільних автобусів на загальну суму 11,5 млн. грн. До кінця року планується придбати ще 21 транспортну одиницю.

Однією з нових соціальних ініціатив Президента України «Кожній дитині – всебічний розвиток» є функціонування шкільних спортивних майданчиків. В області проведено реконструкцію 280 майданчиків загальноосвітніх шкіл та 201 майданчика дошкільних навчальних закладів.

Взагалі, підкреслив Валерій Пархоменко, позашкіллю надається велика увага – адже воно дає дітям повною мірою реалізувати свої можливості.

3 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов