Будівництво АЗС на Дублянщині - безчинства тривають

Доброго дня!
Повідомляємо про початок підготовчих робіт по проведенню електропостачання на місце планованого будівництва АЗС з газовим терміналом на Дублянщині, по вул. Сакко,109-113а. Роботи з підключення проводять працівники "Полтаваобленерго".
 Нагадуємо , що Полтавська міська рада рішенням від 03.07.12 р виділила територію за вищевказаною адресою під будівництво АЗС з газовим терміналом управлінню капітального будівництва Полтавського міськвиконкому, а 18.09.12 р. міськвиконком Полтави надав в оренду цю ділянку під будівництво терміном на 2 роки -роботи мало провадити УКБ. 
Проте місцеві мешканці активно виступили проти ідеї даного будівництва, справедливо вважаючи це будівництво незаконним та таким, що проводитсья із порушенням ряду екологічних, санітарних, протипожежних норм (АЗС з газовим терміналом відноситься до обєктів4,5 клаксу небезпеки,перед їх будівництвом має відбуватися обовязкова державна екологічна експертиза), крім того обовязковим при будівництві таких обєктів є громадське обговорення проекту будівництва.
Мешканці даного району провели 4 зборів, після чого сформували ініціативну групу по протидії будівництву АЗС, зібрали більше 300 підписів проти цього будівництва. За їх вимогами прокуратура звернулася з приписом до Держекоінспекції в Полтавській області з вимогою перевірити законність провадження будівельних робіт. В кінці грудня 2012 р. Держеконіспекція провела перевірку, внаслідок чого було складено акт про порушення і ввнесено припис про припинення будівельних робіт та невідкладне направлення проектних матеріалів на державну екологічну експертизу.
Міськвиконком Полтави подав позов до Окружного адміністративного суду Полтави з вимогою визнати акт і припис,складені Держекоінспекцією незаконними, проте 26,.04.2013 р . окружний адміністративний суд в особі судді Сич С.І. постановив залишити позовні вимоги міста без задоволення.

Проте зараз, окольними шляхами, будівництво продовжується.
Просимо всіх небайдужих поширити в соцмережах, інформаційних порталах цю новину, підтримати тих, хто мешкає на Дублянщині - адже будівництво ведеться фактично на пляжі, на березі р.Ворскла- і це спільна справа всіх полтавців. Не допустимо перетворення нашої річки на відстійник для палива чи плацдарм для експериментів над мешканцями.

17 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов