Середина свята

22 серпня пройшов третiй день ярмаркування - экватор. Як і в попередні дні світить ласкаве сонечко, на небі ні хмаринки, а все поле покрито різнобарв’ям людей, розваг та товарів.

Люди задоволені торгом і своїми придбаннями. Адже на ярмарку можна купити все: від олівця до ювелірних прикрас в каталогу http://olin.su/catalog. Можна одягтися з ніг до голови, зібрати дітей до школи, прикрасити і облаштувати власну оселю, придбати техніку, добрива, саджанці для свого господарства. Навіщо витрачати дорогоцінний час на покупки щодня, якщо на ярмарку можна придбати все і на цілий рік, було б кому носити та чим вивозити. Втомлені торгом люди з задоволенням смакують стравами української кухні в шинку «Сорочинський ярмарок» та інших кафе і ресторанах. По алеях ходять та розважають гостей ростові ляльки та живі скульптури. А численні музичні колективи, відспівавши чи відігравши на сцені, можуть затягти пісню чи заграти просто посеред натовпу і їм підспівують, та підтанцьовують всі, навіть іноземці. Лише тут можна побачити, як українська пісня єднає світ. Люди приїздять сюди за позитивом та знаходять його в необмеженій кількості. Але, не обходиться і без ложки дьогтю. Ті, хто гордо іменує себе «плюсами» чомусь скрізь шукають лише «мінуси». Як кажуть у народі, Бог їм суддя. А для всіх інших ярмарок це радісне і чудове свято для українського народу, якому немає рівного ні за масштабами, ні за унікальністю, ні за любов’ю людей.

Ввечері пройшов концерт кращих рок-гуртів Полтавщини і молодь зможе відірватися на повну! А на світанку знову чисте ярмаркове поле буде чекати уже на вас. Поспішайте!

18 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов