У Полтаві заступник посла ЄС влаштувала лекцію просто неба

У Полтаві заступник посла ЄС в Україні Марія Юрікова влаштувала просто неба імпровізовану лекцію для полтавців.

Почесний гість без охорони зустрілася з полтавцями у парку Перемога. Вона презентувала в місті так званий «Вуличний євроуніверситет» та  виставку карикатур про переваги європейської інтеграціїдля України. Бажаючих поспілкуватися з дипломатом виявилося не надто багато/

Марія Юрікова  запропонувала полтавцям прочитати лекцію на вибір англійською, чи російською мовою. На прохання містян, спілкувалася без перекладача останньою. Дипломат розповіла про плюси євроінтеграції та поцікавилася, що в Полтаві знають про Євросоюз.

За її словами, шлях нашої країни до ЄС довгий. Та вже 21 жовтня окреслиться спільне майбутнє.  Тоді відбудеться зустріч міністрів закордонних справ країн-членів Євросоюзу. На ній визначаться, чи підпишуть угоду про асоціацію між Україною та ЄС.

– Міністри приймуть важливе рішення для відносин України та ЄС, яке вплине на результат саміту Східного партнерства у Вільнюсі, — сказала Марія Юрікова.

Ця угода стане першим кроком, який наблизить Україну до ЄС.

На думку дипломата, євроінтеграцію більше підтримують ті, хто подорожував країнами Європи. Решта ж, хто не має уявлення про тамтешнє життя, проти. Тому такі заходи «Вуличного євроуніверситету» покликані зруйнувати існуючі стереотипи про ЄС.

6 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов