НА ПОЛТАВЩИНІ НАГОРОДЯТЬ ПОПУЛЯРИЗАТОРІВ ПАРТИЗАНСЬКОГО РУХУ

Депутати облради заснували премію імені Лялі Убийвовк

Рішенням Полтавської обласної ради від 21 серпня 2013 року заснували премію імені Лялі Убийвовк. Як повідомили в прес-службі облради, згідно з положенням прийнятого документу, премія присуджується у номінаціях:

  • «У житті завжди є місце подвигу» — за патріотичне виховання молодого покоління, створення кімнат та музеїв бойової слави.
  • «Ім’я твоє невідоме, подвиг твій безсмертний» — за пошукову роботу по увічненню пам’яті земляків — героїв-підпільників, які внесли вагомий вклад у визвольну боротьбу під час фашистської окупації, за проведення фундаментальних досліджень історії свого краю, пов’язаної із діяльністю підпільних організацій та визвольною боротьбою, яка здійснювалася на окупованій фашистами території, практичне втілення ідей військово-патріотичного виховання.
  • «Пам’ять, відтворена музами» — за створення музичних, літературних творів, творів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва з висвітленням відповідної тематики.

Члени оргкомітету розглядатимуть подані матеріали та проводитимкть відкрите голосування. Обов’язковим є надання фото- та текстових матеріалів, підтверджуючих проведену роботу.

Рішенням оргкомітету встановлюється кількість премій у межах затвердженого фінансування, яке з 2014 року здійснюється з обласного бюджету за рахунок асигнувань по галузі «Освіта». Розмір однієї Премії складає 2000 гривень та може бути переглянутий обласною радою в залежності від рівня інфляції. Премія не може бути присуджена посмертно. Лауреати Премії не можуть бути повторно висунуті на її здобуття.

Пропозиції про присудження Премії вносять управління освіти райдержадміністрацій, міськвиконкомів, органи місцевого самоврядування, громадські та ветеранські організації до 1 жовтня кожного року. Лауреатів Премії визначатиме оргкомітет, склад якого затверджує голова обласної ради своїм розпорядженням. Засідання оргкомітету проводиться не пізніше 10 жовтня. Вручення Премії проводиться до кожної річниці з дня народження Лялі Убийвовк.

3 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов