ДТП ЗА УЧАСТІ ВЧИТЕЛЯ ТА СУДДІ ЗАВЕРШИЛОСЯ НЕ НА КОРИСТЬ ВЧИТЕЛЯ

Під Апеляційним судом Полтавщини пройшов мітинг на підтримку лубенського вчителя

Вчора в Апеляційному суді Полтавської області розглядалась апеляція вчителя Юрія Портянника, в автомобіль якого 11 серпня 2011 року в’їхав автомобіль запорізького судді Віктора Серкіза. Під час судової «тяганини» лубенці неодноразово організовували акції на підтримку Юрія Портянника. Зокрема, і вчора під будівлею суду відбувся мітинг працівників ПТУ, де викладає апелянт, під час якого колеги висловили підтримку колезі. Також у мітингу взяв участь депутат облради Володимир Микійчук.

Мітинг під Апеляційним судом

— Система судочинства в Україні наскрізь корумпована, — сказав він, звертаючись до присутніх. — Її треба докорінно міняти щоб проста людина могла самостійно добитись справедливості, а не чекати на милість «зверху».

«Полтавщина» поспілкувалась з учасниками акції, щоб дізнатись їх позицію.

Лариса Коробка

Лариса Коробка:

— Я приїхала підтримати нашого співробітника у важкій ситуації. Я працюю бухгалтером в ПТУ, де він викладає. Я знаю цю людину 10 років, і впевнена якби він був винен, то визнав вину і намагався її залагодити. Але суд не бере до уваги покази свідків, а результати експертизи написані так, наче їх надиктовував запорізький суддя Серкіз. Ми закликаємо суд не судити невинну людину. Яка найбільше постраждала від аварії, навіть залишилась інвалідом. В мітингу приймає участь весь педколектив училища та жителі Лубен, яких обурила ця ситуація.

-

Василь Портянник

Василь Портянник:

— Я приїхав підтримати сина, якого несправедливо засудив Лубенський суд. При всій абсурдності обвинувачення, сину присудили два роки позбавлення волі «умовно» та 90 тис. грн. Сподіваюсь на справедливе рішення.

На вчорашньому засіданні розгляд справи відклали на невизначений термін, щоб мати можливість провести часткове судове слідство. Як повідомив «Полтавщині» адвокат Юрія Портянника, у випадку якщо апеляцію буде відхилено, він буде подавати касацію, і якщо необхідно — дійде і до останньої інстанції.

-

23 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов