Полтавцям показали історію становлення держави виставкою до Дня Незалежності

У Полтавському краєзнавчому музеї відкрили виставку до Дня Незалежності України, на якій представили документи і матеріали Державного архіву Полтавщини другої половини 1980-х – початку 1990-х. Показали й документи останніх років, що розповідають про соціально-економічні досягнення краю на сучасному етапі. Найбільшу цікавість до експозиції проявили юнаки, які завтра отримають паспорт громадянина України.

Відкриваючи захід, заступник голови – керівник апарату Полтавської ОДА Валерій Пархоменко наголосив, що ці світлини показують, як український народ, а зокрема і Полтавщина, проходили шлях до державного самоствердження. 

«Сьогодні ми зібралися для того, щоб ще раз перегорнути сторінки історії незалежної держави України. На сьогодні нам є чим пишатися. В області досить серйозний аграрний сектор і енергетичний ринок. Цьогоріч ми зібрали високий врожай зернових культур, маємо великі здобутки з розвитку нафтогазової промисловості. Полтавщина виконує доручення Президента України Віктора Януковича щодо забезпечення енергетичної та продовольчої безпеки. Соціальні ініціативи Глави держави спрямовані на розвиток сільських територій, підтримка молодих сімей, забезпечення людей похилого віку, розвиток економіки успішно реалізуються в області», – зазначив Валерій Пархоменко.

Заступник директора архіву Полтавської області Тарас Пустовіт зазначив, що для багатьох людей це лише свято, а становлення вільної, демократичної, незалежної держави.

«На сьогодні прийнята Конституція. Ми є рівноправними партнерами на міжнародній арені та приймаємо важливі рішення щодо енергетичної та продовольчої безпеки. І цим ми повинні пишатися», – повідомив Пустовіт.

2 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов