У Полтаві ввели в експлуатацію будинок “Доступного житла”

Сьогодні у Полтаві по вулиці Фурманова, 8-б ввели в експлуатацію п’ятиповерховий житловий будинок. Його побудували з залученням державних коштів в рамках реалізації державної житлової програми доступного житла.

У зведеному будинку поселяться 24 родини. 9 з них, придбали квартири за допомогою державної Програми молодіжного житлового будівництва. Загалом будинок має 31 квартиру.

Вітав новоселів голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко.

«Я сподіваюся, що молодим сім’ям буде комфортно проживати в цьому будинку. В області успішно виконуються завдання Президента України щодо розвитку будівельної галузі. Діють Програми доступного житла. Зрозуміло, на сьогодні потрібно виділяти більше коштів для того, щоб вони швидше вводилися в дію. Над цими питаннями ми будемо працювати. А сьогодні я всіх вітає з цією подією. Нехай в цьому будинку з’являється більше полтавців та лунає дитячий сміх», - зазначив Олександр Удовіченко.

Будинок збудований за сучасними технологіями, має якісне наповнення: пластикові вікна, просторі кімнати.

Голова Полтавської обласної ради Іван Момот подякував будівельникам за роботу та привітав молоді сім’ї.

«Отримання свого житла – важлива подія для кожної молодої сім’ї. У цій новобудові використали новітні технології енергозбереження, що є виконанням доручень Президента України Віктора Януковича», – зазначив Іван Момот.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов