Полтавщина та Німеччина обговорили співпрацю в продовольчій та сільськогосподарській сферах

Сьогодні заступник голови Полтавської ОДА Олена Адамович та радник Посольства Німеччини в Україні доктора Ансгар Ашфальк провели робочу зустріч. Сторони обговорили перспективи економічної співпраці, продовольства, сільського господарства та захисту споживачів.

«У нас добре налагоджені зв’язки, але хотілося б, щоб ця зустріч дала поштовх для більшої активізації нашої співпраці Ми маємо вже певний досвід співпраці і зацікавлені в тому, що ви розглядали нас як потенційних партнерів», – зазначила Олена Адамович.

Також заступник голови охарактеризувала виробничий та аграрний потенціал області. Пан Ашфальк поділився своїми враженнями ві відвідування Сорочинського ярмарку. Зокрема він зазначив, що захід організований на високому рівні. У нього склалося позитивне враження про Полтавщину. Він висловив свої сподівання на подальшу співпрацю.

«Наша зустріч – це зустріч ввічливості. Ми набираємо інформацію про дальшу кооперацію. Я бачив небагато, тому що маю обмаль часу. Але те що я бачив, склало на мене велике враження. І я з впевненістю можу сказати, що подальша співпраця буде і вона буде успішною», – сказав пан Ашфальк.

 Довідково: зовнішньоторговельний товарообіг Полтавщини та Німеччини за підсумками минулого року склав 145,68 млн дол. США обсяг експорту товарів становив 52,45 млн дол. США, імпорту – 93,23 млн дол. США.

1 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов