Олександр Мамай вручив почесні звання «Мати-героїня»

– Мама – це найвеличніше звання, а ті матері, які так багато зробили для своїх сімей, для міста та для країни, роблять дійсно подвиг в цей час, – сказав Олександр Мамай.

– Цей приклад повинен бути взірцем для всіх полтавських сімей. Держава намагається дбати про багатодітні родини, а міська влада зі свого боку також не забуватиме жодної сім’ї, яка потребує допомоги. І додам, що будемо приділяти ще більше уваги. Окрім нагороди, сьогодні ви отримаєте побутову техніку, яка просто необхідна для такої великої сім’ї.

– Дякую за всі привітання і це дуже добре, коли нас не забувають,– сказала зі сльозами на очах мати-героїня Валентина Богданова. – Діти – це те, заради чого варто жити. Це наша радість і у великій сім’ї цієї радості багато. Не бійтеся мати дітей, не бійтеся народжувати. Дійсно, в сучасний скрутний час дуже важко не обділити дітей, ми жили в час простіший. Але діти – це наші сонечка, які дарують радість, тепло і любов, тому раджу полтавкам не боятись народжувати, любити своїх дітей і дарити своє життя своїм дітям.

Після привітань Валентини Богданової ціла делегація на чолі із міським головою Олександром Мамаєм завітала до домівки матері семи дітей Лідії Юрченко.

– Ви дійсно заслуговуєте на це звання, адже зробили дуже велику справу, – сказав міський голова. – Ви не тільки народили своїх дітей, а і виховали, дали освіту і допомогли стати на ноги. Цей важкий шлях і підтверджує нагорода від Президента і цей нагрудний знак. Від сьогодні Ви – мати-героїня. Міська влада також щиро вітає Вас та дарує подарунки.

– Це праця і досить важка, але від неї отримуєш найбільше задоволення, – сказала мати-героїня Лідія Юрченко. – Старші діти потім мені допомагали, тому із малечку звикли до праці, до колективу. У нас є хороша традиція збиратись на Новий рік всієї родиною і хочу, щоб так було і надалі. Саме велика любов, велика радість та ніжне ставлення до своїх сестер та братів відрізняють звичайну родину від багатодітної.

Дві полтавські сім’ї отримали подарунки, нагороди від держави та міської влади та вітання із нагоди здобуття почесного звання та із нагоди Дня Незалежності.

5 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов