П’ятнадцятирічний зіньківчанин виготовляє романтичні свічки

Свічки з бджолиного воску в формі писанок, ялинок, пташок, солом’яних вуликів та спіралі виготовляє 15-річний Владислав Пацула з Зінькова. Хлопець говорить, що вони мають відтінок романтичності.

«Ці свічки, коли горять, мають особливий привабливий аромат, пахнуть вощиною та прополісом. Вони підходять для романтичної вечері. Ще, їх приємно запалити в новорічну ніч. Свічка, зроблена руками, має не лише оригінальний вигляд, але й володіє чудодійними властивостями. Її світло створює хорошу ауру в оселі і заспокоює нерви», – сказав Владислав Пацула.

Свічки з натурального бджолиного воску Владислав робить вже близько п’яти років. Його вчителем у цій справі є рідний батько Олександр.

Віск виділяє сама бджола через воскові залози, які розміщені на її черевці. Потім будує вощину. Ми його збираємо й перетоплюємо, – розповідає Владислав. – Спеціальні форми замовляємо в Німеччині, тому що в Україні таких немає.

Воскові вироби хлопець не лише виготовляє, але й продає з батьком на ярмарках. Коштує така свічка від 10 до 20 грн.

37 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов