Петрушку, кріп, кінзу та … «липові» документи виявили працівники Полтавської митниці Міндоходів

Одним із підприємств міста Полтави в цьому році було вивезено до м. Бєлгород Російської Федерації за неправдивими документами сільськогосподарську продукцію на суму майже 80 тис.грн..

Під час перевірки, проведеної працівниками Полтавської митниці Міндоходів встановлено наступне. Як підставу для переміщення через митний кордон України петрушки свіжої, яка нібито була закуплена у населення Сімферопольського району Автономної Республіки Крим, спритні ділки подали документи, що містили неправдиві відомості щодо виробництва товару. Відповідно до інформації, наданою сільською радою встановлено, що громадяни, зазначені в закупівельних актах вирощують с/г продукцію тільки для особистого користування, ніяких закупівельних актів з даним підприємством не оформляли.

Отже, за фактом переміщення через митний кордон України вантажів на підставі документів, що містять неправдиві дані працівниками Полтавської митниці Міндоходів складено 2 протоколи про порушення митних правил за ч.1 ст.483 Митного кодексу України на загальну суму 77 989,61 грн.

7 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, Сегодня