МРЦ «Миргород» запрошує усіх на фестиваль «Джерела любові»

Миргородський реабілітаційний центр МВС України "Миргород", здається, розташований у наймальовничішому куточку Миргорода - у північній частині міста на екологічно чистій, віддаленій від міської метушні території площею у 14 га. Ця оздоровниця - структурний підрозділ Міністерства Внутрішніх Справ України, вона призначена для надання лікування та реабілітації, а також відпочинку співробітникам органів внутрішніх справ, військовослужбовцям військ внутрішньої та конвойної охорони МВС України, членами їхніх сімей, пенсіонерам органів внутрішніх справ, учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, учасникам бойових дій, інвалідам усіх категорій, а також будь-кому із громадян нашого міста, держави, зарубіжжя. Тобто тим, хто хоче по­лікувати захворювання внутрішніх органів.
На сьогодні в МРЦ функціонує 28 лікувально-діагностичних кабінетів, застосовується 52 новітні сучасні лікувально-діагностичні методи для лікування органів травлення, дихання, цукрового діабету, серцево-судинної системи. Основним зцілюючим фактором цього закладу є унікальна миргородська мінеральна вода, яку тут видобувають із власної свердловини глибиною 711м. За роки свого 32-літнього існування, особливо останніми роками, медичний заклад МРЦ "Миргород" неодноразово визнавався кращим серед оздоровниць системи МВС України. І в цьому є, звичайно ж, заслуга його керівника - Анатолія Миколайовича Чорнобая. До речі, сам колишній начальник Миргородського МВС УМВС України, "Професіонал року" у загальноміському рейтингу популярності "Людина року", член виконавчого комітету Миргородської міської ради, він є надзвичайно простою, скромною і водночас сильною, діяльною та непересічною особистістю, за якою йде згуртований колектив. До послуг відпочиваючих оздоровниці - зала лікувальної фізкультури, спортивний та дитячий ігрові майданчики, прокат човнів та катамаранів, іншого спортивного інвентарю, більярд, перукарня, косметологічний кабінет, кафе-бар та інші послуги. Благоустрій території МРЦ сьогодні не йде в порівняння, мабуть, із жодним із санаторіїв України: майже все тут обладнано у вишукано-оригінальному українському стилі - гойдалки, тини, вітряк, місточки, гоголівські герої, плюс безліч клумб, газонів із різнобарв'ям квіткового буйноцвіту від ранньої весни - до пізньої осені. Зразкова чистота і порядок тут просто вражають! Лікування відпочиваючих у МРЦ завжди гармонійно поєднано із доброзичливим ставленням до них, а також із культурою дозвілля. До послуг людей, які приїхали оздоровитися, - вечори відпочинку, концерти художньої самодіяльності, народні гуляння, караоке та ін. Тож не випадково організатори культурного дозвілля в місті обрали МРЦ "Миргород", аби провести тут серпневого недільного вечора для всіх миргородців, відпочиваючих та гостей міста фестиваль вокального мистецтва "Джерела любові". Цей фестиваль (на переконання багатьох) має відбутися саме тут! Адже джерела любові для всіх без винятку людей починаються із любові до рідної землі, до рідного краю, до України. Реабілітаційний центр «Миргород» є яскравим прикладом тому. І в цьому переконувати нікого не треба. Це треба бачити!

12 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов