Полтавцям показали виставку ляльок-мотанок та навчили їх робити

Сьогодні у Полтавській галереї мистецтв зіньківські майстри продемонстрували виставку ляльок-мотанок та навчали полтавців виготовляти їх власноруч. Робили їх із природних матеріалів.

«Це традиційна міська виставка, що проходить щороку у залі дитячої творчості. Ми знайомимо усіх відвідувачів із народним мистецтвом. До цього ми залучаємо професійних майстрів.Цьогоріч до нас завітали заслужений майстер народної творчості Євген Пілюгін, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України Наталія Свиридюк та майстер народної ляльки Тамара Пилипенко. Мета цього заходу – відродити ту прадавню ляльку, аби творчість народу передавалася від покоління до покоління, щоб українці могли пишатися своєю культурою та національними традиціями. Таким виставками ми популяризуємо це мистецтво», – розповіла завідувач відділу дитячої творчості Полтавського художнього музею (Галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка Наталія Дмитренко.

«Нам подобається займатися цією справою. Ми часто їздимо на виставки по всій Україні. Ляльки створюємо із старовинних сорочок або із домашніх речей, які уже вийшли з ужитку. Часто люди викидають такі речі, не розуміючи, яку матеріальну і духовну цінність вони несуть», - зазначила п’ятнадцятирічна учасниця майстер-класу Тетяна Лук’янова.

До виготовлення ляльки-мотанки долучалися, в основному, діти, тому організатори мають надію, що національні надбання та традиції відроджуватимуться та житимуть ще довго.

12 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов