Завершуються останні приготування до Національного Сорочинського ярмарку - 2013

На чолі з заступником голови облдержадміністрації Оленою Адамович відбулася нарада з приводу організаційних питань проведення Національного Сорочинського ярмарку - 2013, на якій обговорили організаційні заходи, які потрібно завершити до наступного тижня.

Зокрема, мова йшла про експозиції ярмарку, культурно-масові заходи, приїзд офіційних делегацій та налагодження інфраструктури прилеглих територій.

Цьогоріч традиційно, Сорочинський ярмарок бажає відвідати ряд представників посольств закордонних країн. Тому розглянули питання прийому гостей, схему зустрічей, можливості ознайомлення їх з Полтавським краєм.

На сьогодні вже відбувається інформаційний супровід ярмаркових заходів на обласному радіо, а в найближчому номері газети „Зоря Полтавщини” буде надрукований графік курсування транспорту на Сорочинський ярмарок.

Станом на 9 серпня виконано 78% робіт запланованих по облаштуванню доріг і маршрутів навколо ярмарку. Відомо, що у селі Великі Сорочинці вже пробурена свердловина і на цьому тижні завершаться роботи по її підключенню до загальної мережі водопостачання. Також з початку тижня розпочинається завіз на територію ярмарку атракціонів. Всі вони після установки будуть проінспектовані.

На території ярмарку буде організовано два медпункти, пости правоохоронних органів та встановлені пожежні гідрати.

Наостанок обговорили питання робочої групи «Органік ініціатива Полтавщини», яка планує провести на ярмарку ряд заходів у рамках Проекту «Сприяння економічному розвитку та зайнятості», що втілюється в Україні німецьким товариством міжнародного співробітництва «GIZ». Під час проведення Національного Сорочинського ярмарку 20-23 серпня 2013 року «Органік ініціатива Полтавщини» планує провести ряд заходів, спрямованих на популяризацію органічного виробництва як фактора економічного розвитку території.

11 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов