Полтавець протестує проти високих тарифів та збирається подати позов на водоканал

Чоловік впевнений, що підвищення тарифів за користування водою незаконне і збирається разом з однодумуцями подати до суду.

– Я уже звертався в прокуратуру, а також у Київ, в Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, – розповідає Іван Лукашенко. – Мій запит перенаправили до Полтавської міської ради. Там мені повідомили, що рішення щодо зміни діючих тарифів на житлово-комунальні послуги міська рада минулого і 2013 року не приймала.

Полтавець протестує проти високих тарифів та збирається подати позов на водоканал

Скарга Івана Лукашенка

Полтавець не може зрозуміти, чому до лютого за користування водою сплачував 25 гривень 80 копійок, а нині, за новими перерахунками, доводиться витрачати приблизно 30 гривень.

– Це просто грабунок, я плачу незрозуміло чому 28 гривень і 72 копійки, – обурюється Іван Григорович. – У «Полтававодоканалі» мені кажуть, що я перенабрав норму. Але цього бути просто не може, адже я навіть не маю лічильника на воду. Думаю, таким чином мене примушують лічильник встановити. А я не бачу у цьому необхідності, у мене приватний сектор, у дворі скважина.

Полтавець протестує проти високих тарифів та збирається подати позов на водоканал

Таку відповідь отримав полтавець

Івану Лукашенку порадили звернутися до «Полтававодоканалу», адже, як запевняє міська рада, питання встановлення лічильника на облік водопостачання та його перевірка відноситься саме до компетенції комунального підприємства «Полтаводоканал».

Полтавець протестує проти високих тарифів та збирається подати позов на водоканал

Втім, у водоканалі переконують, що проблему вирішувати слід у міській раді.

– Не він один скаржиться, – говорить Ліана Козмійчук, речниця КП «Полтававодоканал». – Але ми самі не встановлюємо тарифи. Зміни були прийняті рішенням міської ради.

Подробиці щодо рішення міської ради у «Полтававодоканалі» пообіцяли розповісти у понеділок, 19 серпня.

Тож, поки проблема з тим, скільки коштів з власної кишені має викласти полтавець за користування водою, залишається невирішеною. Чоловік обіцяє зібрати однодумців та подати до суду на «Полтававодоканал».

16 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов