В області подешевшали фрукти і овочі

Індекс споживчих цін (індекс інфляції) у липні 2013р. по Полтавській області становив 100,0%.

За даними Головного управління статистики у Полтавській області, на споживчому ринку області у липні 2013р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в цілому залишились на рівні попереднього місяця при цьому подешевшали фрукти на 2,0%, овочі – на 1,5%, продукти переробки зернових – на 1,1%, риба та продукти з риби – на 0,5%, молоко, сало – на 0,3%, макаронні вироби, м’ясо та м’ясопродукти, сир і м’який сир (творог) – на 0,2%, масло – на 0,1% і підвищились в ціні яйця на 13,7%, цукор – на 5,1%, рис – на 0,4%, безалкогольні напої – на 0,1%.

Алкогольні напої та тютюнові вироби подорожчали на 0,9%, у тому числі тютюнові вироби – на 1,5%, алкогольні напої – на 0,1%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 0,3% сталося через збільшення вартості транспортних послуг на 0,8% (а саме: перевезень залізничним пасажирським транспортом – на 2,6%, автодорожнім – на 0,5%). Проте на 0,2% подешевшали паливо та мастила.

На 1,1% та 0,1% відповідно знизились ціни на одяг і взуття та у сфері відпочинку і культури. Водночас на 0,1–0,3% зросли ціни на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла, у сфері охорони здоров’я, ресторанів та готелів. Ціни на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива, у сфері зв’язку та освіти залишились на рівні попереднього місяця.

12 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов