Керівник обласної охорони здоров’я взявся за зовнішній вигляд медзакладів

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Віктор Лисак під час робочої наради з керівниками обласних та міських лікувально-профілактичних закладів запропонував облагородити всі медичні заклади області та прилеглі до них території.

Він звернув увагу на необхідність ретельно облаштувати території закладів та естетично їх оформити –  зокрема квітковими клумбами, розробити відповідний дизайн кожного із відділень. Також звернути увагу на стан, якість, оформлення та зміст  інформаційних матеріалів у відділеннях лікувально-профілактичних закладів.

Очільник охорони здоров’я Полтавщини запропонував звільнити лікарні, поліклініки  та профілакторії від торговельних точок, натомість створити зони відпочинку для хворих.

На його думку створення комфортних та безпечних умови в лікарнях для перебування пацієнтів та роботи медичних працівників є важливою умою роботи медзавкладів.

Віктор Лисак дав  відповідні доручення керівникам установ, спрямовані на покращення загального вигляду та функціонування  медичних закладів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов