У ПОЛТАВІ ВНОЧІ ВІДРЕМОНТУВАЛИ ДІЛЬНИЦЮ НА ЖОВТНЕВІЙ

Робітники працюють ночами, щоб не перекривати рух

Тривають дорожні роботи по вулиці Жовтнева. Дорожники здебільшого працюють ночами, щоб не перекривати важливий для громадського і приватного транспорту напрям руху. За цю ніч вже привели до ладу ділянку між зупинками «Університет» і «5 школа».

— Нам доводиться працювати по 10 годин на добу, і поняття «вихідний» чи «свято» для нас не існує, — розказують робітники. — Так, ми не відпочивали на жодне з травневих свят. Після цього буває досить неприємно читати у газетах чи почути по телевізору заяви, що дороги не ремонтуються. А чим же ми займаємось тоді? Водії навіть не звертають уваги, коли дорога полагоджена, і тільки лаються, коли провалюються у вибоїни. Вже відремонтовано ряд вулиць, і Жовтневу, дай Боже, за три дні закінчимо.

На протилежному боці вулиці інша бригада кладе труби. Тут все за логікою — спочатку труби, потім новий асфальт. Проте більша частина все ще потребує ремонту — великі ями біля каналізаційних люків та велика площа зірваного асфальту. Сподіватимемось, полтавські водії незабаром належно оцінять плоди праці дорожників.

11 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов