Влада Полтавщини приклала всі зусилля, щоб уникнути в цьому році надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру

Сьогодні в ОКІА «Новини Полтавщини» відбулася прес-конференція за участі заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації Бориса Галушка на тему: «Актуальні питання техногенно-екологічної безпеки».

«На сьогоднішній день питання надзвичайної ситуації в області залишається стабільним.Завдяки злагодженим діям усіх регіональних структур територіальної підсистеми Єдиної Державної системи цивільного захисту, обласної, міських та районних комісій з питань ТЕБ і НС – загальна кількість надзвичайних подій з початку року зменшилася у порівнянні з минулим роком на 22%. ( 1838 – у поточному році (з них 6 НС), 2351 – у минулому році (з них 3 НС). Кількість загиблих також менше показника минулого року на 20 % – 241 проти 300», - зазначив Борис Галушко.

Найближчим часом територію області хочуть повністю позбавити непридатних отрутохімікатів. «Проведення зазначених робіт створить безпечні умови для проживання людей, що відповідає соціальним ініціативам та Програмі Президента України Віктора Януковича „Україна для людей” стосовно збереження життя і здоров’я людей – найвищої соціальної цінності держави», - наголосив посадовець.

Упродовж 2011-2012 років з території області вивезено та утилізовано 1128,5 тонн отрутохімікатів. Повністю очищені від небезпечних отрутохімікатів 15 районів.

У 2013 році будуть проведені роботи з вивозу отрутохімікатів в семи районах області: Гребінківському, Лохвицькому, Лубенському, Миргородському, Пирятинському, Чорнухинсьму та Оржицькому.

Зараз в області активно ведеться протипожежна безпека в лісах. Як зазначив Борис Галушко, щоб попередити лісові пожежі і мінімізувати їх наслідки, органи виконавчої влади, комісії з питань ТЕБ та НС усіх рівнів, спільно з територіальними органами з питань лісового та мисливського господарства, лісогосподарськими підприємствами, територіальними підрозділами Державної служби України з надзвичайних ситуацій протягом поточного року здійснюють комплекс організаційних, профілактичних та попереджувальних протипожежних заходів.

Станом на 06.08.2013 року на території Полтавської області виникло 8 лісових пожеж, що майже у шість разів менше минулого року (46 лісових пожеж). Пошкоджено 3,5 га лісової підстилки (в минулому році – 39,68 га).

Головним же завданням залишається оздоровлення дітей. «Президентом України Віктором Януковичем відповідно до даних доручень та на виконання Закону України „Про оздоровлення та відпочинок дітей” перед місцевими органами виконавчої влади поставлені завдання стосовно належної підготовки, своєчасного відкриття та забезпечення належних умов функціонування дитячих закладів оздоровлення та відпочинку різних типів, створення в цілому сприятливих умов для оздоровлення та відпочинку дітей. Адже їх безпека має перебувати на постійному контролі влади», - зазначив посадовець.

13 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов