До 1025- річчя Лубен у районі запрацює два нових турмаршрути

Два нові туристичні маршрути до 1025-річчя заснування міста Лубни з’являться в Лубенському районі.

Про це повідомив заступник голови – керівник апарату Валерій Пархоменко під час нарадищодо організації та проведення урочистих заходів з нагоди 1025-річчя заснування м. Лубен.

«Перший маршрут охопить Гінцівську стоянку – археологічну мекку України, що знаходиться між селами Духове і Гінці, садибу – музей Василя Симоненка у с. Біївці, Криницю Михайла Коцюбинськог Коцюбинського у с. Єнківці. Показ цих пам’яток супроводжуватимуть оповіданнями різних легенд та історичними фактами. Другий маршрут проляже через криницю Тараса Шевченка у с. Ісківці, Пам’ятний знак на місці останньої битви війська Северина Наливайка, краєзнавчий музей ім. І.І.Саєнка, дослідну станцію лікарських рослин у с. Березоточа, Мгарський Спасо-Преображенський монастир, Алею Пам’яті чорнобильців,Меморіал «Голодомор-33»,-розповів Валерій Пархоменко.

За його словами, крім названих, з нагоди свята для гостей та жителів міста, працюватимуть одноденні туристичні маршрути. Вони включатимуть оглядові екскурсії містом, з відвідуванням Лубенського краєзнавчого музею та Галереї образотворчого мистецтва та Екскурсія “Лубни літературні”.

«Остання знайомить відвідувачів з луітературної спадщиною Лубен: ЗОШ « 10 в якій працював поет Петро Артеменко, розстріляний фашистами, Меморіальна дошка 337 стрілецькій дивізії, будинок, в якому проживала Катерина Миколаївна Скаржинська – засновник музейної справи та ін. Саме такі заходи спрямовані на патріотичне та інтелектуальне виховання підростаючого покоління. Ініціатива глави держави “Діти – майбутнє України” покликана та зобов’язує нас робити все можливе, аби юне покоління зростало всебічно розвинутим», – зазначив Пархоменко.

Також посадовець звернув увагу на значний обсяг робіт, які вже провели в ОДА для належної підготовки інфраструктури міста Лубен до ювілейних заходів. Він наголосив, що керівники структурних підрозділів облдержадміністрації мають зробити все належне для виконання розпорядження голови облдержадміністрації «Про відзначення в області 1025-річчя заснування міста Лубен».

28 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов