МІЛІЦІЯ ЩЕ НЕ НАЗИВАЄ ТИХ, ХТО СПАЛИВ АВТОБУСИ «ПОЛТАВА-ЕКО»

Водії повинні користуватися послугами автостоянок та укладати з ними договори про матеріальну відповідальність

У приміщенні УМВС України у Полтавській області відбулась прес-конференція тимчасово виконуючого обов’язки начальника Управління карного розшуку Романа Іващенка, та начальника УДСО при УМВС Полтавщини Сергія Поради. Серед інших питань розглядалась ситуація з викраденням автомобілів та іншими правопорушеннями пов’заними з автотранспортом у Полтавській області.

— За 7 місяців поточного року на території області вчинено 75 незаконних заволодінь автомобілями, — повідомив Роман Іващенко. — З них 43 (тобто 57,3%) уже розкрито. Викрадений автотранспорт вилучили та повернули законним власникам. По інших кримінальних провадженнях проводиться розслідування. По ряду з них вже маються конкретні напрацювання, і перспективи до їх розкриття. Щоб уникнути таких випадків, водії повинні користуватися послугами охороняємих автостоянок та гаражних кооперативів. Хоча в світлі останніх подій з підпалами автомобілів, як бачимо, вони не є стопроцентною гарантією. Але в будь-якому разі поставити машину на австостоянку безпечніше, ніж залишити на вулиці. Щоправда, щоб власник автостоянки ніс повноцінну матеріальну відповідальність, водій повинен укласти з ним договір з чітко прописаними умовами. Тоді він зможе звертатись до суду. Але, як практика показує, ці договори не складаються.

На запитання журналістів, щодо підпалів автомобілів та автобусів Роман Іващенко відповів, що у правоохоронців є певна інформація про можливих винуватців, але в інтересах слідства не може їх називати.

23 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов