Ще 8-ми інвалідам-чорнобильцям в Полтавській ОДА допомогли з документами

8-ми інвалідам – чорнобильцям у Полтавській ОДА допомогли отримати довідки про заробітну плату за роботу в зоні відчуження 1986-1990 р.р на перерахування пенсій.

Як повідомила заступник директора Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Ніна Черняк на засіданні обласної комісія з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках, підприємства, які направляли свого часу цих людей на ліквідацію аварії на ЧАЕС, на сьогодні не існують.

 «Наразі ми піднімаємо матеріали і шукаємо підстави, щоб видати такі довідки інвалідам-чорнобильцям І Категорії. Створена спеціальна робоча група, яка займається цим питання», – сказала Ніна Черняк.

Загалом комісія розглянула заяви та документи 10 осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, та прийняла рішення у 8 випадках про достатність підстав для видачі довідки, два пакети потребують доопрацювання.

7 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов