У Полтаві виділили 300 тис. грн на боротьбу з амброзією

Цього року на комунальне підприємство «Декоративні культури» виділено 300 тис. грн  на боротьбу з амброзією в м. Полтава. Це така ж сама сума, як торік, повідомили в Полтавській міській раді.

Вже два етапи боротьби із амброзією минуло.

– Перший етап боротьби тривав із 5 по 26 червня, – розповів директор КП «Декоративні культури» Олексій Харченко. – Працівники підприємства та долучені із центру зайнятості знищили амброзію на площі 49 гектар. Другий етап проходив із 5 по 26 липня і площа оброблених місць становить 48 гектар. До боротьби із амброзіє залучено 56 чоловік та 4 одиниці техніки. Головне – не допустити цвітіння амброзії, тому під час трьох етапів боротьби із карантинним бур’яном цьому приділяється найбільша увага.

– Виокремити зону розповсюдження цього небезпечного бур’яну в Полтаві неможливо, але кожна районна рада подає місця найбільшого скупчення амброзії та ті місця, які не мають балансоутримувача, до комунального підприємства і на цих ділянках знищують амброзію, – розповів міський голова Олександр Мамай. – Таких місць по Полтаві більше 90. Ефективним способом боротьби є знищення рослини із корінням.

Третій етап боротьби із амброзією розпочнеться 10 серпня.

Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста виконавчого комітету Полтавської міської ради звертається до усіх мешканців міста: немає іншого шляху боротьби з амброзією, окрім як усім разом вести боротьбу з цією карантинною рослиною, яка змушує полтавців страждати.

Відповідно до статті 22 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», органи виконавчої влади і місцевого самоврядування усіх рівнів, підприємства, установи, організації та громадяни зобов’язані утримувати надані в користування, чи належні їм на праві власності земельні ділянки або інші території, в належному санітарному стані згідно з санітарними нормами.

11 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов