На Полтавщині провели виїзне засідання Громадської ради

6 серпня на базі Кременчуцької виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№69) було проведено виїзне засідання Громадської ради при управлінні ДПтС в області.

Керував нарадою голова Громадської ради Дрозд Роман Антонович. На засіданні було обговорено питання щодо стану дотримання прав засуджених в установі, започаткування системної роботи щодо надання юридичної допомоги засудженим.

Голова Громадської ради Роман Дрозд звернувся до керівництва установи з проханням знайти можливість надання безкоштовної юридичної допомоги засудженим колонії студентами юридичних факультетів вишів. Адміністрація установи радо прийняла дану пропозицію, а начальник установи Сергій Старінка запевнив, що у спеціально відведений час буде надана можливість студентам для проведення необхідних консультацій.

Потім члени Громадської ради разом з представниками засобів масової інформації здійснили обхід кімнат довготривалих побачень, церкви, амбулаторно-профілактичного відділення та сектору дільниці ресоціалізації для обслуговування засуджених установи. При відвідуванні відділень соціально-психологічної служби члени Громадської ради відзначили, що засуджені забезпечені питною негазованою бутильованою водою (18,9л.) для щоденного споживання.

Також було проведено прийом громадян з особистих питань. Питання були уважно розглядані та надані вичерпні відповіді. Засуджені зверталися з проханням допомогти у оформленні паспорта громадянина України. Цей день для шістьох засуджених був особливим - вони отримали паспорт громадянина України. А 35 річний Яків взагалі тримав свій головний документ перший раз в житті.

Серед питань, які вирішує Громадська рада, досить часто постає саме паспортизація засуджених, відзначив начальник установи Сергій Старінка. «Це певного роду є проблемою для засуджених, які не мають паспорта, це одна з перешкод для одруження та створення сім’ї, подальшого працевлаштування. Цією проблемою займаються начальники відділів, які надають допомогу в оформленні паспортів. В разі, якщо проблему вирішити складно, то в процес втручаюсь я особисто», - зазначив начальник колонії.

6 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов