Володимир Замикула: «Ми повинні створити максимально сприятливі умови для гостей Сорочинському ярмарку»

З метою координації роботи з підготовки до представлення агропромислового комплексу Полтавської області на Національному Сорочинському ярмарку заступник голови облдержадміністрації Володимир Замикула здійснив робочу поїздку до с.Великі Сорочинці Миргородського району.

Цього річ аграрний сектор області буде представлено в єдиній експозиції "Полтавщина аграрна", де окрім загальних тенденцій в розвитку галузі області, всі райони будуть демонструвати свої здобутки, а також потенційні можливості та перспективні напрями розвитку, провідні переробні підприємства області продемонструють кращі зразки своєї продукції.

Володимир Замикула ознайомився з територією, відведеною під аграрну експозицію, ходом робіт з оновленням допоміжних об'єктів на території, обговорив загальну концепції розміщення учасників експозиції "Полтавщина аграрна".

Крім того в ході поїздки заступ ринк голови облдержадміністрації Володимир Замикула ознайомився з ходом проведення робіт з благоустрою території села Великі Сорочинці. "Ми повинні створити максимально сприятливі умови для гостей Полтавщини, адже це питання підтримки іміджу області та України в цілому" – зазначив Володимир Замикула. З огляду на це були дані відповідні доручення голові Миргородської райдержадміністрації та керівникам причетних служб щодо активізації робіт з благоустрою території села та покращення інфраструктури.

12 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов