Централізовану диспетчерську службу швидкої в Полтаві модернізують на понад 20 млн грн

На капітальний ремонт централізованої диспетчерської служби та модернізацію Полтавського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф виділили 22 млн грн. Кошти надали  після попереднього узгодження з керівниками проекту «Вчасна допомога» та затвердження наказу МОЗ України.

Про це повідомивначальник відділу медицини катастроф та мобілізаційної роботи ДОЗ Полтавської ОДА Володимир Мохначов на оперативній нараді Комунальної установи «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

За його словами відповідно до розпорядження Міністерства охорони здоров’я України в централізованій диспетчерській має бути 16 робочих місць. Для оптимальної організації відповідної служби області достатньо 12 робочих місць з прийому викликів, крім того: 3 – для викликів за профільними захворюваннями та 1 – для керівника.

Також на нараді обговорили шляхи здійснення подальшої роботи у цьому напрямку: направлення проекту «Укртелеком» на узгодження із Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України. Необхідне створення сукупного проекту і його подання на розгляд експертному співтовариству, проведення технологічної та технічної експертизи згідно вимог.

12 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов