Після відписок місцевих посадовців у людей залишається одна надія – що їх почує Президент

- На кінець липня розглянуто майже 12 тисяч питань, порушених у зверненнях громадян до Президента України Віктора Януковича під час телепроекту „Діалог з країною”, - зазначив під час селекторної наради на тему „Про роботу райдержадміністрацій та міськвиконкомів щодо вирішення проблем громадян, що звертаються до Президента України” директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Микола Перепелиця. – Практично кожне п’яте вирішено по суті. В рамках проекту до Полтавської облдержадміністрації було направлено 117 звернень.

Наслідки телепроекту засвідчили: значну кількість проблем можна вирішити на місці, не гаяти час і не витрачати сил на зайву переписку. 73% звернень громадян, які надходять з установ вищого рівня належать до компетенції і повноважень місцевих органів влади.

- До глави держави люди звертаються через неувагу до їх звернень на місцях, - наголосив він. – У заявників через неодноразові відписки посадовців залишається одна надія – що їх почує Президент.

За січень-липень 2013 року до облдержадміністрації від Адміністрації Президента України надійшло 366 звернень від мешканців області. Найбільше – з Кременчуцького, Полтавського, Кобеляцького районів. Серед міст лідером є Полтава (88 звернень проти 33-х з Кременчука). Найпопулярніші питання соціального захисту (26%).

Микола Перепелиця підкреслив: необхідно поліпшити роботу зі зверненнями громадян в обласному центрі, Лохвицькому, Кременчуцькому, Решетилівському районах.

7 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов