Про роботу райдержадміністрацій та міськвиконкомів щодо вирішення проблем громадян, що звертаються до Президента України

- Президент України Віктор Янукович поставив питання забезпечення потреб наших громадян на принциповий рівень, - наголосив заступник голови - керівник апарату ОДА Валерій Пархоменко на селекторній нараді на тему „Про роботу райдержадміністрацій та міськвиконкомів щодо вирішення проблем громадян, що звертаються до Президента України”. - Влада не тільки повинна до дрібниць знати все, що непокоїть людей, а й оперативно реагувати на звернення. Реагувати не відписками, а конкретними діями.До роботи зі зверненнями громадян маємо підходити принципово та відповідально.

Валерій Пархоменко підкреслив: після телепроекту „Діалог з країною” люди скористалися можливістю публічних звернень до глави держави. Однак, якщо звернення, минаючи проміжні інстанції, надходять безпосередньо на Адміністрацію Президента, то робиться висновок, що ці проміжні інстанції не працюють. Так складається враження про роботу влади на місцях, де можна й потрібно було вирішити 73% загальної кількості звернень.

- У людей є право звертатися до Президента, наш обов'язок – зробити на своєму рівні все можливе, щоб не стало причин для таких звернень, - зазначив Валерій Пархоменко.

11 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов