Звернення громадян як дзеркало проблем

- В обласній державній адміністрації систематично проводиться аналіз та узагальнення звернень громадян, - зазначив у своєму виступі під час селекторної наради на тему „Про роботу райдержадміністрацій та міськвиконкомів щодо вирішення проблем громадян, що звертаються до Президента України” начальник профільного відділу ОДА Валерій Балагура. – Це необхідно для з’ясування причин, що їх породжують, а також здійснення моніторингу найгостріших суспільно значущих проблем регіону. Особливу увагу надаємо зверненням, що надходять до області з Адміністрації Президента України.

Валерій Балагура нагадав, що в районних органах влади працюють громадські приймальні, діють „гарячі” лінії, якими можуть скористатися громадяни. Серед них, до речі, найактивніше себе виявляють пенсіонери та люди з інвалідністю. А „Діалог з країною”, ініційований Президентом України Віктором Януковичем відкриває для громадян ширші можливості в реалізації своїх прав і свобод.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов